ISTQB® is de toonaangevende wereldwijde certificering op het gebied van software testen. Polteq is door ISTQB® geaccrediteerd als training provider.
Het gebruik van software/applicaties wordt steeds belangrijker voor bedrijven. Wanneer software niet doeltreffend is omdat het niet doet wat de gebruiker verwacht (effectiveness); wanneer software teveel stappen nodig heeft of te langzaam resultaten oplevert (efficiency); wanneer de klant wel het verwachte resultaat krijgt, maar niet tevreden is over de software (satisfaction), dan spreken we over bruikbaarheidsproblemen (usability problems).
Omdat het gebruik van software een steeds belangrijkere rol speelt, krijgt usability terecht steeds meer aandacht. Usability Testing is een belangrijk aspect bij het nadenken over en het vaststellen van de bruikbaarheid van een softwareapplicatie. In deze tweedaagse ISTQB® Certified Tester – Usability Testing training krijg je de fundamenten van het testen van usability aangereikt, waarbij gekeken wordt naar:
Ook gaat de training in op onder andere:
Deze training is bedoeld voor iedereen die te maken heeft met het testen van usability, waaronder testers, ontwikkelaars en beheerders.
Na afloop van de training ontvangen de deelnemers een voucher waarmee zij naar keuze online of fysiek examen kunnen doen. Bij groepen van minimaal vijf personen kan er ook een klassikaal examen worden afgenomen. Dit examen is in het Engels in de vorm van een multiple choice-examen.
Voorwaarde voor het behalen van het certificaat is dat de deelnemer beschikt over het ISTQB® Foundation certificaat. Wanneer de deelnemer dat certificaat nog niet bezit, kan er wel examen worden afgelegd, maar ontvangt de deelnemer het “ISTQB® Certified Tester Usability Testing” certificaat nog niet.
Deze training wordt ook in België gegeven door een van onze geaccrediteerde trainers.
Schrijf je nu in voor ISTQB® Certified Tester – Usability Testing (CT-UT).